NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ZÁVODNÍK KRAJE (PUSKe)

Od roku 2016 je udělováno ohodnocení nejúspěšnějším závodníkům Pardubického svazu karate (do roku 2015 probíhalo vyhodnocení společně s Královéhradeckým svazem karate). Hodnocení probíhá v těchto věkových kategoriích: 
mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň 10-11 let, mladších žáků a žákyň 7-9 let


Podmínky pro udělení Závodníka kraje:

– musí být členem oddílu, který je registrován v PUSKe (platná známka ČSKe) 

– musí se zúčastnit nejméně 2 nominačních soutěží PUSKe na MČR

– hodnocené soutěže budou vždy vyhlášeny na začátku kalendářního roku, např.: VC Trutnova, Lions cup Pardubice, Shotokan cup Vamberk, Generali cup Ústí nad Orlicí

– hodnocenými kategoriemi jsou ty, ve kerých se soutěží na MČR ČSKe (WKF). Do hodnocení jsou tedy započítávány pouze standardní váhové kategorie a kata, tj. součet těchto disciplín

– pokud je závodník ve své kategorii na soutěži sám a získá body za 1. místo, nejsou tyto body započítány do hodnocení nejúspěšnějšího závodníka PUSKe, ale v tabulkách tyto body figurovat budou z důvodu postupu v dané kategorii na MČR (tabulky karaterec.com to neumí oddělit)

– v případě, že během roku závodník přestoupí do jiné hmotnostní kategorie, je započítáván součet těchto kategorií + kata 

– kategorie OPEN je pouze v těch kategoriích, které jsou na MČR ČSKe

– kata team a kumite team se do hodnocení nezahrnují – pokud závodník přestoupí do jiné věkové kategorie, je hodnocena každá kategorie zvlášť

– údaje lze sledovat na: ZDE  (nezapomeňte si přepnout na správný rok)

Závodník PuSKe 2018

Nominační turnaje:
Velká cena Trutnova, LIONS CUP Pardubice, SHOTOKAN CUP Vamberk, Pohár starosty města Ústí nad Orlicí

 

muži – Roman Krátký (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.) 

ženy – Anna Kašparová  (Shotokan karate-do Litomyšl)

juniorky – Žaneta Jantačová (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.) 

junioři – Pavel Trličík (Karate klub Lichnice) 

dorostenky – Adéla Krátká (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.) 

dorostenci – Daniel Nový (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.) 

st. žákyně – Sára Stejskalová  (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.) 

st. žáci – Ondřej Doleček  (Karate klub Ústí nad Orlicí) 

ml. žákyně 7–9 let – Mariia Kobernyk  (Karate Lions Pardubice)

ml. žáci 7–9 let – Václav Krátký  (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.) 

ml. žáci 10–11 let – Ondřej Náhlík  (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.) ml. žákyně 10–11 let – Barbora Ramešová  (Shotokan karate-do Litomyšl)

 

Závodník PuSKe 2017

Nominační turnaje:
LIONS CUP Pardubice, SHOTOKAN CUP Vamberk, GENERALI CUP Ústí nad Orlicí

muži – Milan Tesař  (Karate Lions Pardubice)

ženy – Lenka Jůzová (Karate klub Němčice)

ženy – Anna Kašparová (Shotokan karate-do Litomyšl)


juniorky – Eliška Týlová (Karate klub Lichnice) 


junioři – Marián Olšavský (Karate klub Ústí nad Orlicí)
dorostenky – Adéla Krátká (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
dorostenci – Daniel Nový (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
st. žákyně – Barbora Kratochvílová (Karate klub Lichnice)

st. žáci – Jakub Müller (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)


st. žáci – Daniel Vaněk (Karate Lions Pardubice)

ml. žákyně 7–9 let – Maria Kobernyk (Shotokan karate-do Litomyšl)

ml. žáci 7–9 let – Vldimir Kobernyk (Shotokan karate-do Litomyšl)

ml. žáci 10–11 let – Vojtěch Vašák (Karate klub Lichnice)

ml. žákyně 10–11 let – Sára Stejskalová  (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)

Závodník PuSKe 2016

Nominační turnaje:
Velká cena Trutnova, SHOTOKAN CUP Vamberk, Pohár starosty města Ústí nad Orlicí

 

muži – Milan Tesař  (Karate Lions Pardubice)
ženy – Lenka Jůzová (Karate klub Němčice)
juniorky – Eliška Týlová (Karate klub Lichnice)
junioři – Jan Vobruba  (Karate Lions Pardubice) 
dorostenky – Kristýna Vavrušková  (Karate Lions Pardubice) 
dorostenci – Marek Náhlík (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.) 
st. žákyně – Lucie Vavrušková (Karate Lions Pardubice)
st. žáci – Bohuslav Dušek (KASR Žamberk)
ml. žákyně 7–9 let – Linda Vojáčková (Karate klub Lichnice)
ml. žáci 7–9 let – Ondřej Náhlík (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
ml. žáci 10–11 let – Gallen Darren Paterson (Karate klub Lichnice)
ml. žákyně 10–11 let – Veronika Kindlová (Karate Lions Pardubice)

Pardubický svaz karate z.s.

office: Mírová 891, 561 51 Letohrad
Tel./fax: +420 465 466 402
e-mail: puske@infotip.cz

Výkonný výbor:

Předseda:                Mgr. Pavel Krátký       e-mail: karate@infotip.cz 
Místopředseda:      Luboš Felgr
Člen výboru:           Miloslav Zdražil – TMK
                                  Ing. Ondřej Charvát – TMK, STK
                                  MUDr. Petr Šrámek – úsek rozhodčích 
                                  Petr Kosina – STK, sportovní reprezentace kraje 

Ekonom:                  Ing. R. Strnad

Předseda KR komise: Jiří Smékal

Partneři

Sponzoři

Pardubický svaz karate z.s.

office: Mírová 891, 561 51 Letohrad 

Tel./fax: +420 465 466 402   

 e-mail: puske@infotip.cz

Výkonný výbor:

Předseda:                Mgr. Pavel Krátký       

                                   e-mail: karate@infotip.cz 
Místopředseda:      Luboš Felgr
Člen výboru:           Miloslav Zdražil – TMK
                                  Ing. Ondřej Charvát                                                       TMK, STK
                                  MUDr. Petr Šrámek 

                                           úsek rozhodčích 
                                  Petr Kosina – STK,                                                          sportovní                                                                reprezentace kraje 

Ekonom:                  Ing. R. Strnad

Předseda KR komise: Jiří Smékal

Partneři

Sponzoři

Copyright © 2019 Pardubický svaz karate  – GOLEM GROUP s.r.o.