Trenéři

1. třída

Jméno Kyu/Dan Klub Platnost Kontakt
Mgr. Pavel Krátký 5. DAN KARATE TEAM KCK karate@infotip.cz

2. třída

Jméno Kyu/Dan Klub Platnost Kontakt
Ing. Petr Krátký 3. DAN KARATE TEAM KCK Jablonné nad Orlicí petr.kratky@golempress.cz
Lubomír Souček 1. DAN Karate Přelouč karate.prelouc@tiscali.cz
Miloslav Zdražil 6. DAN Karate klub Hlinsko zdrazil.karate@email.cz
Ing. Ondřej Charvát 3. DAN Karate Lions Pardubice info@karate-lions.cz
Jiří Kohák 2. DAN Karate Němčice kohak@lit.cz
Radovan Andrle, DiS. 3. DAN Karate Polička radovan.andrle@mska.cz 

3. třída

JménoKyu/DANKlubPlatnostKontakt
Mgr. Martin Kosek, MBA 1. DAN KARATE TEAM KCK Letohrad 19. 3. 2020 martin.kosek@icloud.com
MUDr. David Beran 2. DAN KARATE TEAM KCK Letohrad 19. 3. 2020 david.beran@gmail.com
Květa Krátká 3. Dan KARATE TEAM KCK Letohrad 19. 3. 2020 kwita@seznam.cz
Michaela Krátká 1. DAN KARATE TEAM KCK Letohrad 19. 3. 2020 michaela.kratka@gmail.com
Mgr. Nikola Krátká 2. DAN KARATE TEAM KCK Letohrad 19. 3. 2020 n.kratka@gmail.com
Ing. Josef Fogl 2. Kyu KARATE TEAM KCK Letohrad 19. 3. 2020 fogljosef@seznam.cz
Anna Marková 3. Kyu KARATE TEAM KCK Letohrad 19. 3. 2020 markovaann@seznam.cz
František Jelínek 2. Kyu KARATE TEAM KCK Letohrad 19. 3. 2020 frjelinek@seznam.cz
Daniel Nový 3. Kyu KARATE TEAM KCK Letohrad 19. 3. 2020 dannovy.karate@seznam.cz
Roman Krátký 3. DAN KARATE TEAM KCK Jablonné nad Orlicí 19. 3. 2020 kratky.roman@centrum.cz
Martin Macháček 3. Kyu KARATE TEAM KCK Jablonné nad Orlicí 19. 3. 2020 machacek-martin@volny.cz
Jan Šrámek 1. DAN KARATE TEAM KCK Letohrad 19. 3. 2020 jansramek9513@gmail.com
Albert Vacek 3. Kyu KARATE TEAM KCK Jablonné nad Orlicí 19. 3. 2020 bertikvac@seznam.com
Martin Šimek 3. Kyu KARATE TEAM KCK Brandýs nad Orlicí 19. 3. 2020 martin@realitspektrum.cz
Aleš Radil 1. DAN KARATE klub Lichnice 19. 3. 2020 radil@centrum.cz
Petr Kosina 2. DAN KARATE klub Lichnice 19. 3. 2020 pkosi@email.cz
Rudolf Fořt 3. DAN Karate klub Hlinsko 19. 3. 2020 rudolf.fort@email.cz
Luboš Felgr 2. DAN SK Ústí nad Orlicí 19. 3. 2020 felgr@fpos.cz
Martina Kaválková 1. DAN SK Ústí nad Orlicí 19. 3. 2020 m.kavalkova@email.cz
David Kaválek 1. DAN SK Ústí nad Orlicí 19. 3. 2020 david.kavalek@seznam.cz
Ing. Pavel Veverka 1. DAN SK Ústí nad Orlicí 19. 3. 2020 p.veverka@gmail.com 
Ing. Jakub Kroulík 1. DAN SK Ústí nad Orlicí 19. 3. 2020 jakubkroulik@seznam.cz
Jan Vaňous 3. Kyu SK Ústí nad Orlicí 19. 3. 2020 vanous.honza@email.cz
Ing. Radim Jirout, MBA 3. Kyu SK Ústí nad Orlicí 19. 3. 2020 radim.jirout@atlas.cz
Michal Jirout 1. DAN SK Ústí nad Orlicí 19. 3. 2020 m.sharkman@seznam.cz
Jaroslav Peřina 2. DAN Kasr Žamberk 19. 3. 2020 perina.jarda@seznam.cz
Lukáš Exler 3. Kyu Kasr Žamberk 19. 3. 2020 exlerlukas@gmail.com
Jiří Novotný 3. Kyu Kasr Žamberk 19. 3. 2020 jiri.nonotny@oez.com
Rostislav Cáb 3. Kyu Kasr Žamberk 19. 3. 2020 rostia@gmail.com
Vladimír Vystavil 3. Kyu Kasr Žamberk 19. 3. 2020 wisir@centrum.cz
Milan Tesař 2. DAN Karate Lions Pardubice 19. 3. 2020 milan.tesar@karate-lions.cz
Jan Vobruba 1. Kyu Karate Lions Pardubice 19. 3. 2020 jan.vobruba@karate-lions.cz 

Zkušební komisaři

1. třída ČSKe

Jméno Kyu/Dan Klub Platnost Kontakt
Mgr. Pavel Krátký 5. DAN KARATE TEAM KCK Letohrad 19. 10. 2019 karate@infotip.cz

2. třída ČSKe

Jméno Kyu/Dan Klub Platnost Kontakt
Miloslav Zdražil 6. DAN KARATE Hlinsko v Čechách 23. 3. 2019 zdrazil.karate@email.cz

3. třída ČSKe

Jméno Kyu/Dan Klub Platnost Kontakt
Ing. Ondřej Charvát 3. DAN Karate Lions Pardubice 3. 6. 2019 info@karate-lions.cz
Lubomír Souček 1. DAN Karate Přelouč 9. 6. 2020 karate.prelouc@tiscali.cz
Petr Kosina 2. DAN Karate klub Lichnice 9. 6. 2018 KKLichnice@seznam.cz
Radovan Andrle, DiS. 3. DAN Karate Polička 11. 4. 2020 info@karate-lions.cz
Jiří Kohák 2. DAN Karate Němčice 11. 4. 2020 kohak@lit.cz

Rozhodčí Pardubického kraje

Jméno Oddíl Kontakt
Holomková Iva KARATE Litomyšl ivankaholomkova@email.cz
Smékal Josef KARATE Litomyšl smekaljosef@gmail.com 
Andrle Radovan Karate MSK Polička karate@policka.net
Vacek Albert KCK TEAM Letohrad bertikvac@seznam.cz
Jantačová Žaneta KCK TEAM Letohrad zaneta.jantacova@gmail.com
Krátká Adéla KCK TEAM Letohrad adela.kratka@email.cz
Nový Daniel KCK TEAM Letohrad novy18da@zaci.spsch.cz
Denčylja Ivan KCK TEAM Letohrad zavhar@seznam.cz
Sopčák Tomáš KCK TEAM Letohrad stomik3@gmail.com
Vašák Lubomír KK Lichnice lubomirvasak@seznam.cz
Ing. Charvát Ondřej Lions Pardubice info@karate-lions.cz
Tesař Milan Lions Pardubice milan.tesar@karate-lions.cz
Vobruba Jan Lions Pardubice jan.vobruba.99@gmail.com
Filipi Filip Lions Pardubice FilipeekF@seznam.cz
MYŠKA DAVID KARATE Hlinsko zdrazil.karate@email.cz
MUDr. Vávrová Michaela KCK TEAM Letohrad vavrova.dobrouc@seznam.cz 
Šrámek Jan KCK TEAM Letohrad sramek@seznam.cz
Mgr. Krátký Pavel KCK TEAM Letohrad karate@infotip.cz
MUDr. Šrámek Petr KCK TEAM Letohrad sramek@seznam.cz

Pardubický svaz karate z.s.

office: Mírová 891, 561 51 Letohrad
Tel./fax: +420 465 466 402
e-mail: puske@infotip.cz

Výkonný výbor:

Předseda:                Mgr. Pavel Krátký       e-mail: karate@infotip.cz 
Místopředseda:      Luboš Felgr
Člen výboru:           Miloslav Zdražil – TMK
                                  Ing. Ondřej Charvát – TMK, STK
                                  MUDr. Petr Šrámek – úsek rozhodčích 
                                  Petr Kosina – STK, sportovní reprezentace kraje 

Ekonom:                  Ing. R. Strnad

Předseda KR komise: Jiří Smékal

Partneři

Sponzoři

Pardubický svaz karate z.s.

office: Mírová 891, 561 51 Letohrad 

Tel./fax: +420 465 466 402   

 e-mail: puske@infotip.cz

Výkonný výbor:

Předseda:                Mgr. Pavel Krátký       

                                   e-mail: karate@infotip.cz 
Místopředseda:      Luboš Felgr
Člen výboru:           Miloslav Zdražil – TMK
                                  Ing. Ondřej Charvát                                                       TMK, STK
                                  MUDr. Petr Šrámek 

                                           úsek rozhodčích 
                                  Petr Kosina – STK,                                                          sportovní                                                                reprezentace kraje 

Ekonom:                  Ing. R. Strnad

Předseda KR komise: Jiří Smékal

Partneři

Sponzoři

Copyright © 2019 Pardubický svaz karate  – GOLEM GROUP s.r.o.