NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ZÁVODNÍK KRAJE
Od roku 2016 je udělováno ohodnocení nejúspěšnějším závodníkům Pardubického svazu karate (do roku 2015 probíhalo vyhodnocení společně s Královéhradeckým svazem karate). Hodnocení probíhá v těchto věkových kategoriích:
mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň 10-11 let, mladších žáků a žákyň 7-9 let
Podmínky pro udělení Závodníka kraje:
– musí být členem oddílu, který je registrován v PUSKe (platná známka ČSKe)
– musí se zúčastnit nejméně 2 nominačních soutěží PUSKe (pokud není pouze 1)
– hodnocené soutěže budou vždy vyhlášeny na začátku kalendářního roku, např.: VC Trutnova, Lions cup Pardubice, Shotokan cup Vamberk, Velká cena Ústí n/O.
– závodníci kategorie BEGINNER budou vyhodnoceni samostatně
– hodnocenými kategoriemi jsou ty, ve kterých se soutěží na MČR ČSKe (WKF). Do hodnocení jsou tedy započítávány pouze standardní váhové kategorie a kata, tj. součet těchto disciplín
– v případě startu ve 2 věkových kategoriích (přestupový rok) je započítána každá věková kategorie samostatně (závodník může například zvítězit v žactvu i v dorostu, nebo v juniorech i seniorech)
– v případě, že během roku závodník přestoupí do jiné hmotnostní kategorie, je započítáván součet těchto kategorií + kata
– kategorie OPEN je pouze v těch kategoriích, které jsou na MČR ČSKe
– kata team a kumite team se do hodnocení nezahrnují – pokud závodník přestoupí do jiné věkové kategorie, je hodnocena každá kategorie zvlášť
– údaje lze sledovat na: ZDE (nezapomeňte si přepnout na správný rok)
Klub kraje 2023
1. místo – KCK TEAM Letohrad – 3096 bodů
2. místo – Karate Lions Pardubice – 1872 bodů
3. místo – SK Ústí nad Orlicí – 1416 bodů
Závodník roku 2023
masters – Roman Krátký (KCK TEAM Letohrad)
muži – Jan Müller (KCK TEAM Letohrad)
ženy – Eliška Týlová (KK Lichnice)
junioři – Pavel Krátký (KCK Letohrad)
juniorky – Jana Vacinová (Karate Lions Pardubice)
dorostenci – Vít Pokorný (Karate Lions Pardubice)
dorostenky – Mariia Kobernyk (Karate Lions Pardubice)
starší žáci – Radim Šebetka (SK KARATE Ústí nad Orlicí)
starší žákyně – Nela Kubelková (KCK TEAM Letohrad)
ml. žáci 10-11 let – Radek Turoň (KKCK TEAM Letohrad)
ml. žákyně 10-11 let – Zuzana Vacinová (Karate Lions Pardubice)
ml. žáci 7-9 let – Vincent Vinter (KCK TEAM Letohrad)
BEGINNER žáci 8-9 let – Vincent Vinter (KCK TEAM Letohrad)
BEGINNER žákyně 8-9 let – Ester Nováková (KCK TEAM Letohrad)
BEGINNER žáci 10-11 let – Radek Turoň (KCK TEAM Letohrad)
BEGINNER žákyně 10-11 let – Ester Nováková (KCK TEAM Letohrad)
BEGINNER žáci 12-13 let – Maksym Tiuk (KK Lichnice)
BEGINNER žákyně 12-13 let – Adéla Filipová (KCK TEAM Letohrad)
Klub kraje 2022
1. místo – KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O. – 648 bodů
2. místo – Karate Lions Pardubice – 276 bodů
3. místo – SK Ústí nad Orlicí – 170 bodů
Závodník roku 2022
masters muži – Roman Krátký (KARATE TEAM KCK Letohrad & Jablonné n.O.)masters ženy – Kateřina Kučerová (Karate Polička)
– Květa Ramešová (Karate klub Litomyšl)
muži – Jan Müller (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
ženy – Barbora Kratochvílová (Karate klub Lichnice)
junioři – Pavel Krátký (KCK Letohrad & Jablonné n. O.)
juniorky – Sára Stejskalová (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
dorostenci – Ondřej Náhlík (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
– Kristián Kučera (Karate klub Litomyšl)
dorostenky – Bára Krátká (Karate Lions Pardubice)
starší žáci – Ondřej Mareš (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n.O.)
starší žákyně – Nela Kubelková (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n.O.)
ml. žáci 7-9 let – Radek Turoň (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n.O.)
ml. žákyně 7-9 let Ester Nováková (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
ml. žáci 10 – 11 let – Jiří Bouška (Karate Hlinsko v Čechách)
ml. žákyně 10–11 let – Johana Švandová (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n.O.)
Klub kraje 2021
1. místo – KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O. – 1 448 bodů
2. místo – SK Ústí nad Orlicí – 506 bodů
3. místo – Karate Lions Pardubice – 500 bodů
Závodník roku 2021
muži – Roman Krátký (KARATE TEAM KCK Letohrad & Jablonné n.O.)
ženy – Eliška Týlová (Karate klub Lichnice)
juniorky – Karolína Řezníčková (Karate Lions Pardubice)
junioři – Jan Müller (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
dorostenky – Sára Stejskalová (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
dorostenci – Ondřej Náhlík (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n.O.)
starší žákyně – Barbora Ramešová (Karate klub Litomyšl)
starší žáci – Václav Krátký (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n.O.)
ml. žákyně 7-9 let Johana Švandová (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)ml. žáci 7–9 let – Radek Turoň (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
ml. žáci 10 – 11 let – Ondřej Mareš (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n.O.)
ml. žákyně 10–11 let – Nela Kubelková (KCK TEAM Letohrad & Jablonné
Klub kraje 2020
1. místo – KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O. – 1 608 bodů
2. místo – Karate Lions Pardubice – 776 bodů
3. místo – Karate klub Lichnice – 400 bodů
Závodník roku 2020
muži – Roman Krátký (KARATE TEAM KCK Letohrad & Jablonné n.O.)
muži – Milan Tesař (Karate Lions Pardubice)
ženy – Eliška Týlová (Karate klub Lichnice)
juniorky – Nela Celarová (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
junioři – Jan Müller (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
dorostenky – Natálie Dušková (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
dorostenci – Vojtěch Vašák (Karate klub Lichnice)
dorostenci – Gallen Darren Paterson (Karate klub Lichnice)
starší žákyně – Adéla Blažková (Karate klub Lichnice)
starší žáci – Ondřej Náhlík (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n.O.)
ml. žákyně 7-9 let Johana Švandová (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)ml. žáci 7–9 let – Radek Turoň (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
ml. žáci 10–11 let – Jan Hruška (SK Ústí nad Orlicí)
ml. žáci 10 – 11 let – Ondřej Mareš (KCK TEAM letohrad & Jablonné n.O.)
ml. žákyně 10–11 let – Mariia Kobernyk (Karate Lions Pardubice)
Klub kraje 2019
1. místo – KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O. – 3 122 bodů
2. místo – Karate klub Lichnice – 1 158 bodů
3. místo-SK Ústí nad Orlicí – 606 bodů
Závodník 2019
Nominační turnaje:
Velká cena Trutnová, Lions CUP Pardubice, SHOTOKAN CUP Vamberk, Pohár starosty města Ústí nad Orlicí
muži – Adam Knajbl (TJ SOKOL Pardubice)
ženy – Anna Kašparová (Shotokan karate-do Litomyšl)
juniorky – Adéla Krátká (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
junioři – Daniel Nový (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
dorostenky – Štěpánka Vávrová (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
dorostenci – Gallen Darren Paterson (Karate klub Lichnice)
starší žákyně – Natálie Dušková (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
starší žáci – Vojtěch Vašák (Karate klub Lichnice)
ml. žákyně 7–9 let – Nela Kubelková (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
ml. žáci 7–9 let – Ondřej Mareš (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
ml. žáci 10–11 let – Václav Krátký KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. Ó.) Ml. žákyně 10–11 let – Mariia Kobernyk (Karate Lions Pardubice)
Klub kraje 2018
1. místo – KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O. – 1 814 bodů
2. místo – Karate Klub Lichnice – 882 bodů
2. místo – Karate Lions Pardubice – 840 bodů
Závodník 2018
Nominační turnaje:
Velká cena Trutnova, LIONS CUP Pardubice, SHOTOKAN CUP Vamberk, Pohár starosty města Ústí nad Orlicí
muži – Roman Krátký (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
ženy – Anna Kašparová (Shotokan karate-do Litomyšl)
juniorky – Žaneta Jantačová (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
junioři – Pavel Trličík (Karate klub Lichnice)
dorostenky – Adéla Krátká (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
dorostenci – Daniel Nový (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
starší žákyně – Sára Stejskalová (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
starší žáci – Ondřej Doleček (Karate klub Ústí nad Orlicí)
ml. žákyně 7–9 let – Mariia Kobernyk (Karate Lions Pardubice)
ml. žáci 7–9 let – Václav Krátký (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
ml. žáci 10–11 let – Ondřej Náhlík (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.) ml. žákyně 10–11 let – Barbora Ramešová (Shotokan karate-do Litomyšl)
Klub kraje 2017
1. místo – KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O. – 1 178 bodů
2. místo – Karate klub Lichnice – 730 bodů
3. místo – Karate Lions Pardubice – 708 bodů
Závodník 2017
Nominační turnaje:
LIONS CUP Pardubice, SHOTOKAN CUP Vamberk, GENERALI CUP Ústí nad Orlicí
muži – Milan Tesař (Karate Lions Pardubice)
ženy – Lenka Jůzová (Karate klub Němčice)
ženy – Anna Kašparová (Shotokan karate-do Litomyšl)
juniorky – Eliška Týlová (Karate klub Lichnice)
junioři – Marián Olšavský (Karate klub Ústí nad Orlicí)
dorostenky – Adéla Krátká (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
dorostenci – Daniel Nový (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
starší žákyně – Barbora Kratochvílová (Karate klub Lichnice)
starší žáci – Jakub Müller (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
starší žáci – Daniel Vaněk (Karate Lions Pardubice)
ml. žákyně 7–9 let – Maria Kobernyk (Shotokan karate-do Litomyšl)
ml. žáci 7–9 let – Vladimir Kobernyk (Shotokan karate-do Litomyšl)
ml. žáci 10–11 let – Vojtěch Vašák (Karate klub Lichnice)
ml. žákyně 10–11 let – Sára Stejskalová (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
Klub kraje 2016
1. místo – KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O. – 1 092 bodů
2. místo – Karate klub Lichnice – 910 bodů
3. místo – Karate Lions Pardubice – 868 bodů
Závodník 2016
N ominační turnaje:
Velká cena Trutnova, SHOTOKAN CUP Vamberk, Pohár starosty města Ústí nad Orlicí
ženy – Lenka Jůzová (Karate klub Němčice)
Juniorky – Eliška Týlová (Karate klub Lichnice)
junioři – Jan Vobruba (Karate Lions Pardubice)
dorostenky – Kristýna Vavrušková (Karate Lions Pardubice)
dorostenci – Marek Náhlík ( KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
st. žáci – Bohuslav Dušek (KASR Žamberk)
ml. žákyně 7–9 let – Linda Vojáčková (Karate klub Lichnice)
ml. žáci 7–9 let – Ondřej Náhlík (KCK TEAM Letohrad & Jablonné n. O.)
ml. žákyně 10–11 let – Veronika Kindlová (Karate Lions Pardubice)